YoYogic.com سفر آرام مدیتیشن

YoYogic.com سفر آرام مدیتیشن
موسیقی مدیتیشن فلوت | Healing Forest
لطفا صبور باشید....

موسیقی مدیتیشن فلوت | Healing Forest

موسیقی آرامش بخش مدیتیشن با صدای فلوت، آواز پرندگان، جریان امواج

همانطور که وجود شما در حالت طبیعی است، در صلح و آرامش درون غوطه ور شوید.

 

🙏 🎶 برخی از فواید گوش دادن به موسیقی فلوت برای مراقبه و آرامش را مرور می کنیم:

☯ 1. کاهش استرس
موسیقی فلوت به تنهایی یک شبکه جادویی و مسحور کننده می بافد. لحظه ای که شروع به گوش دادن به آن می کنید ، از درون احساس خوشبختی خواهید کرد. بدن شما آرام و متشکل خواهد بود. تمام ترس ها و همچنین نگرانی ها از شما گرفته می شود و آرامش درونی پیدا می شود. اگر از کار خود استرس دارید ، هنگام مدیتیشن موسیقی فلوت را امتحان کنید..

☯ 2. مراقبه عمیق
با موسیقی فلوت ، شما می توانید به شیوه ای عمیق مراقبه کنید. ذهن شما آرام است و با کمک این کار در دنیایی از زیبایی و جادو سفر خواهید کرد. هرچه بیشتر در حضور موسیقی فلوت بمانید ، بیشتر لذت خواهید برد و از مراقبه یاد خواهید گرفت.

☯ 3. خواب بهتر
اکنون تعداد بسیاری از ما وجود دارد که آرزو می کنند شب ها راحت بخوابند. با وجود تمام کار و استرس موجود ، تقریباً خواب خوب غیرممکن است. اینجا جایی است که شما به موسیقی فلوت احتیاج دارید. هر زمان که برای مراقبه می نشینید ، به موسیقی ملایم ارائه شده توسط این ساز موسیقی گرانبها گوش دهید و من اطمینان می دهم که بازگشتی وجود نخواهد داشت. شما شب ها بهتر و بیشتر از آنچه فکر می کردید می توانید بخوابید. آیا این گزینه بهتری از دارو نیست؟

☯ 4. درد را کاهش می دهد
اگر کسی هستید که از کمر درد یا حتی سردرد رنج می برید ، موسیقی فلوت هنگام مدیتیشن می تواند یک راه حل عالی و ساده برای مشکل شما باشد. مانند معجزه عمل می کند ، به من اعتماد کنید! مطالعات اعلام کرده است که کسانی که هنگام گوش دادن به موسیقی مراقبه می کنند ، درد کمتری از بدن دارند. در حقیقت ، افرادی که مدیتیشن می کنند به سختی در بیمارستان بستری می شوند.

☯ 5. حمام جوان سازی
مدت زیادی است که حمام خوب و آرامش بخشی ندارید؟ این احتمالاً جایی است که شما دوباره به موسیقی فلوت احتیاج دارید. چند موسیقی خوب با فلوت مراقبه پخش کنید ، چند شمع بگیرید ، آنها را روشن کنید و در حمام قرار دهید. اکنون وان حمام خود را با آب روان و خنک پر کنید و خود را آرام کنید و یا حتی مراقبه کنید. مطمئناً شگفت آور خواهد بود.

☯ 6. مطالعه
وقتی هر روز در حضور موسیقی فلوت مراقبه می کنید ، به طور خودکار می توانید هنگام آماده شدن برای امتحان مطالعه تمرکز بهتری داشته باشید. بواسطه این امر نه تنها شما تحت فشار نخواهید بود، بلکه قطعاً یک روش عالی برای بهبود توانایی های شناختی شما است

 

 

به موسیقی مدیتیشن فلوت | Healing Forest امتیاز دهید.
[ratings]